KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13777388
nr 1377 7388
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Blandteknik, Spår i snön. Signerad, daterad -58. Motivet: 25x32 cm, yttermått inklusive ram: 46x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:46:04
6/2 19:08:50
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm